Захист персональної інформації

Інтернет-магазин взяття та аксесуарів Modus Vivendi надає великого значення якості товарів та обслуговуванню своїх клієнтів, а також піклується про захист їхніх особистих даних.

У відносинах захисту персональних даних, отриманих від своїх клієнтів, ФОП Суліменко О.О., відповідно до Закону, виступає володільцем персональних даних.

Погоджуючись із правилами ФОП Суліменко О.О. Ви, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», надаєте добровільну, безумовну та необмежену строком згоду на обробку власних персональних даних за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи бази персональних даних та/або картотеках.

Обробка персональних даних це будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

Склад і зміст Ваших персональних даних: Прізвище, ім’я, по батькові, поштова адреса, дата народження, номер контактного телефону, адреса електронної пошти (e-mail).

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід’ємними і непорушними.
Ви маєте право:


Обробка Ваших персональних даних здійснюється з метою реалізації договірних відносин, що склалися у Вас із ФОП Суліменко О.О.; надання Вам продукції/товарів, інформування про різні пропозиції, акції, розіграші призів, новини, нову продукцію, продукцію та товари партнерів, з якими укладені відповідні договори, проведення маркетингових заходів, отримання додаткових послуг; надання Вам консультацій, роз’яснень та відповідей; з метою оформлення, обробки та зміни Ваших замовлень, забезпечення доставки поштових, кур’єрських та інших відправлень на Вашу адресу, проведення маркетингових, статистичних та аналітичних досліджень.

Ви надаєте згоду на:


Своєю згодою Ви свідчите, що Вам повідомлені та зрозумілі Ваші права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», а також зрозумілі терміни та поняття, визначені даним Законом. Вам повідомлені дані про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, Вам зрозуміла мета збору та обробки персональних даних, повідомлені особи, яким можуть передаватись Ваші персональні, а також місцезнаходження Ваших персональних даних.

спасибо!

Ваша регистрация прошла успешно!

Ваш личный кабинет создан. Можете войти в свой личный кабинет.

Товар добавлен в список желаний!

Данного товара больше нет в наличии

Товар удален из списка желаний!

Наш менеджер свяжется с Вами в течении 5 минут
Оформить заказ

Вы подписались на рассылку

спасибо за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Наш менеджер свяжется с Вами в течении 5 минут
Оформить заказ
Отправить

Ваш новый пароль отправлен вам на E-mail.

Картинка
Оставьте ваши контактные данные, мы свяжемся с Вами, когда товар появится в наличии!
Отправить

Ваша заявка принята. Мы свяжемся с Вами, когда товар появится в наличии!

Извините, сайт на реконструкции. Для получения информации об актуальных коллекциях, напишите или позвоните нам

Товар не может быть добавлен в корзину так как
Вы не выбрали размер товара.
Попробуйте выбрать размер и добавить товар в корзину.